Len tak...

Autor: Lucia Dianová | 11.3.2012 o 21:33 | (upravené 11.3.2012 o 23:26) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  135x

Nedeľa večer. V hlave mám akési čudné pusto, chlap mi neodpisuje, každý sa pripravuje na nový deň, týždeň, ba aj vládu, aby som bola i trochu tematická:) A každý si kladie otázky, aké to bude, či to zvládne, či bude úspešný alebo či prídu komplikácie... Nikto to nevie, snáď len Ten nad nami. Nech to znie akokoľvek "klišéovite". V podstate by som mala písať skôr diplomovku, na ktorú nemám veľa času, ale poznáte tie stavy vygumovanej, doslova vysatej hlavy? Tak sa cíti tá moja, ale, paradoxne, nejako ma núti písať práve sem. Žeby volebná ťarcha?:)

O chvíľu zaľahnem, plná dojmov z tohto občiansky významného volebného víkendu. Priznám sa, nemala som nijaké veľké očakávania, pretože si nemyslím, že je na Slovensku možná nejaká výrazná zmena k lepšiemu. A mám z toho obavy. Veď som mladá, končím školu, chcem sa osamostatniť a žiť si v dobrom i zlom s mojím streleným chlapom! AAAch... Bodaj by z toho niekto nemal plnú hlavu myšlienok, keď je z normálnej priemernej vrstvy, bez bohatých rodičov a známostí. Toľkokrát si vravím, že nesmiem rozmýšľať priveľmi dopredu /nemyslím tým racionálne rozmýšľať...ale chorobne sa do toho zamotať, ako to viem asi len ja:D/, že mi je dobre tu a teraz a radosť si treba vedieť spraviť v každý všedný deň. Stačí sms, stačí úsmev a vedomie, že ma má rado toľko životne potrebných ľudí. Ale dá sa to??? Ešte stále dúfam, že áno. Že ma príliš často nepohltí klbko dnešných ošiaľov, ktoré toľkokrát nemajú význam... Veď aj jeho obete sa raz za čas zastavia a uvedomia si, že ku šťastiu stačia zdraví blízki, strecha nad hlavou a mať čo do úst. Možno to bude v takej chvíľke, akú mám teraz ja... Strojcami toho ostatného je každý sám.Takže bez ohľadu na výsledky volieb dúfam, že ľudia v nás nezmiznú z povrchu duševného. Či skôr z jeho hĺbky. Takže táto úvaha ma priviedla k záveru, že za moju momentálne ťažkú hlavu nemôžu ani voľby, ani Mesiac v splne, ani opica:) Len sem-tam prehnaná senzibilita a schopnosť nasávať zo všetkého, čo sa okolo mňa deje, nie trošku, ale dosť:) A aj keď to niekedy nie je príjemné, som za to vďačná. A pomaličky aj unavený, takže moja hlávka ma priviedla na dobrý spôsob, ako samu seba unaviť. Dobrú noc:)
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zdravotná sestra odišla do Švédska. Bola som preťažená, hovorí

Sestry by mali by zarábať aspoň tisíc eur v čistom, aby neodchádzali do zahraničia, hovorí zdravotná sestra LUCIA ZAVADANOVÁ.

DOMOV

Štátna firma si prenajíma auto za cenu dvoch nových

Nevýhodné zmluvy podpisoval nominant Smeru Bačík.

DOMOV

Prišli sme o tretinu sestier a nové neprichádzajú

Aby sme mali viac sestier, treba im aj zvýšiť platy.


Už ste čítali?